ثبت نام

جهت ثبت نام و ورود به سامانه از کلید های بالا سمت راست استفاده کنیم. پس از کلیک روی ثبت نام وارد فرم ثبت نام می شوید. فیلد های ثبت نام شامل نام، نام خانوادگی، شماره همراه و رمز عبور می باشد، جهت ثبت نام در سامانه پر کردن تمامی فیلد ها الزامی است. پس از تکمیل ثبت نام به صفحه پروفایل شخصی هدایت می شوید. همچنین می توانید از Gmail خود جهت ثبت نام در سامانه استفاده کنید.

هم اکنون ثبت نام کنید

ورود به حساب کاربری

برای ورود به سامانه روی ورود کاربران کلیک کنید. در فرم ورود اطلاعات حساب کاربری خود شامل نام کاربری و کلمه عبور را وارد کنید. نام کاربری شما تلفن همراه یا ایمیل شما میباشد و رمز عبور شما همان روز عبور وارد شده هنگام وارد شده هنگام ثبت نام می باشد. همچنین در صورت ثبت نام از طریق Gmail میتوانید جهت ورود به سامانه از گزینه ورود از طریق جیمیل نیز استفاده کنید

ورود به سامانه

فراموشی رمز عبور

در صورت فراموشی رمز عبور از صفحه ورود کاربران روی گزینه ( رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ ) کلیک کنید . در فرم نام کاربری خود را وارد کنید . رمز عبور شما به شماره همراه شما پیامک می شود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید

خرید درس

جهت خرید درس ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس از منو اصلی سایت گزینه آموزش، دروس را انتخاب کنید. لیست دروس قابل خریداری نمایش داده می شود، درس مورد نظر را از این لیست انتخاب کنید و روی گزینه اطلاعات بیشتر درس کلیک کنید. در صفحه درس در قسمت بالای صفحه پایین نام و مشخصات درس، مبلغ درس نوشته شده است روی ثبت نام کلیک کنید وارد صفحه پرداخت می شوید پس از پرداخت هزینه درس شما در این درس ثبت نام می شوید.

ثبت نام در دوره

جهت خرید دوره ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس از منو اصلی سایت گزینه آموزش، دوره ها را انتخاب کنید. لیست دوره های قابل خریداری نمایش داده می شود، دوره مورد نظر را از این لیست انتخاب کنید و روی گزینه اطلاعات بیشتر دوره کلیک کنید. در صفحه دوره در قسمت بالای صفحه پایین نام و مشخصات دوره، مبلغ آن نوشته شده است روی ثبت نام کلیک کنید وارد صفحه پرداخت می شوید پس از پرداخت هزینه شما در این دوره ثبت نام می شوید

شارژ کیف پول

پس از ورود به حساب کاربری روی گزینه پروفایل کاربری کلیک کنید ( منو بالا سمت چپ )، در کشوی باز شده روی گزینه شارژ کیف پول کلیک کنید. برای شارژ حساب کاربری خود میتوانید یکی از ارقام تعیین شده را انتخاب کنید و یا مبلغ دلخواه خود را وارد کرده و حساب خود را شارژ نمایید. در صورت شارژ کیف پول و خرید درس ازین طریق کارت تخفیف سامانه دریافت کنید.

استفاده از کارت تخفیف

در صورت داشتن کارت تخفیف در حساب کاربری به هنگام خرید درس یا دوره مبلغ تخفیف به صورت خودکار روی مبلغ نهایی خرید اعمال خواهد شد.

مشاهده محتوای آموزشی

جهت مشاهده محتوای دروس ثبت نام شده، ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید. سپس در قسمت آموزش های من لیست دروس و دوره های ثبت نام شده قابل مشاهده است. روی درس مورد نظر کلیک کنید تا وارد فهرست جلسات درس شوید. روی جلسه مورد نظر کلیک کنید تا فهرست محتوای جلسه را مشاهده کنید. محتوای سبز رنگ به منزله مشاهده موفق آن محتوا میباشد. با انتخاب محتوای مورد نظر آموزش خود را ادامه دهید.

شرکت در آزمون

پس از مشاهده تمام جلسات درس میتوانید در آزمون درس شرکت کنید. برای شرکت در آزمون در صفحه محتوای دروس از گزینه شرکت در آزمون استفاده کنید.