روند آموزشی

Location

عضویت در سامانه ایما

جهت دسترسی به آموزش های سامانه ایما ابتدا بدون پرداخت هزینه، عضو سایت شوید، سپس با پرداخت شهریه در درس دلخواه خود ثبت نام نمایید.

هم اکنون ثبت نام کنید
Location

ثبت نام در درس

ثبت نام در هر درس با پرداخت شهریه به صورت اینترنتی انجام می شود. در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی برای شما فراهم نیست می¬توانید با پرداخت شهریه از طریق خودپرداز به شماره کارت 6037991899549848 به نام موسسه نورالمجتبی علیه السلام ثبت نام نمایید.

فهرست دروس
Location

ثبت نام در دوره

ثبت نام در هر دوره با پرداخت شهریه به صورت اینترنتی انجام می¬شود. در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی برای شما فراهم نیست می توانید با پرداخت شهریه از طریق خودپرداز به شماره کارت 6037991899549848 به نام موسسه نورالمجتبی علیه السلام ثبت نام نمایید.

فهرست دوره ها
Location

مشاهده محتوای آموزشی

در روش آموزش به روش تک درس بلافاصله پس از پرداخت شهریه محتوای آموزشی در قالب فایل های ویدیوئی و PDF برای شما فعال می شود. این فایل ها همواره در دسترس شما قرار داشته و شما می توانید در هر زمانی آن¬ها را مشاهده نمایید.

Location

شرکت در آزمون

شما پس از مشاهده فایل های آموزشی در آزمون اینترنتی شرکت می نمایید. آزمون شامل 25 سؤال تستی است که 30 دقیقه برای پاسخگویی به آن ها فرصت دارید. برای هر درس 3 بار فرصت شرکت در آزمون دارید که بالاترین نمره به عنوان نمره نهایی برای شما ثبت می شود.

Location

دریافت گواهینامه

پس از قبولی در آزمون گواهینامه الکترونیکی (فقط با مهر و امضای مؤسسه) برای شما صادر خواهد شد. در صورتی که هزینه گواهینامه را هنگام ثبت نام پرداخت کرده باشید، گواهینامه از طریق پست به آدرس شما ارسال می شود. اگر هزینه گواهینامه را هنگام ثبت نام پرداخت نکرده باشید، می توانید پس از آزمون نیز هزینه را پرداخت نمایید.