ایما
آموزش یکپارچه معارف اسلامی

اگر تا به حال نام مجموعه نورالمجتبی علیه السلام را نشنیده اید و اولین باری است که به سامانه ایما مراجعه می کنید دوست داریم تا پایان این متن همراه ما باشید .


توسعه اینترنت روش‌های زندگی امروز را به کلی دگرگون کرده است. امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره هر یک از ما، راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای امر مهم آموزش.
منافع موجود در آموزش اینترنتی و غیر حضوری هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول آموزش ترغیب می‏‌کند.

ایما ، به عنوان سامانه آموزش یکپارچه معارف اسلامی قصد دارد تجربه ای خوب و لذت بخش از آموزش معارف اسلامی را به صورت غیر حضوری و اینترنتی در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد.

سامانه آموزشی ایما خیال شما را از صرف زمان‌هایی طولانی برای سفرهای شهری و شرکت در کلاس-های آموزشی متعدد و جستجو مقالات مختلف آسوده می کند و با صرف کمترین زمان و هزینه آموزشهای مورد علاقه خودتان را در این حوزه فرا می گیرید.
استفاده از کلاسهای اساتید باتجربه در تدریس و حضور یک پشتیبان آموزشی همراه شما در طول هر دوره، امتیازات ویژه ای است که سامانه ایما به شما هدیه می دهد.

کافی است عضو سامانه آموزشی ایما شوید تا در زمان و مکان دلخواه خودتان و فقط با دسترسی به اینترنت و استفاده از رایانه، تبلت و یا تلفن همراه بتوانید از این محتوای متنوع آموزشی استفاده نمایید و گواهی نامه پایان دوره معتبر دریافت نمایید

برای همراهی شما عزیزان شکرگذار خداییم و آماده پاسخگویی به همه سؤالاتتان هستیم.