قوانین

قوانین عمومی

به سامانه آموزشی به نورالمجتبی -علیه السلام- خوش آمدید.
این توافقی است بین ما و شما یا شرکتی یا نهادی که شما نماینده آن هستید،
از شما ممنونیم که وقت می‌گذارید و این توافقنامه و شرایط استفاده را می‌خوانید و درک می‌کنید، چرا که این توافقنامه شرایط و قوانینِ استفاده از وبسایت ما است و حقوق و الزامات شما را مشخص می‌کند.

1- تمامي کاربران می بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به دوره ها مسدود می گردد . حتي المقدور از کد ملی به عنوان نام كاربري و شماره تلفن همراه خود به عنوان رمز ورود استفاده نمایید.

2- از شما درخواست می شود از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جدا خودداری فرماييد .

3- اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در سایت وارد می‌کنید، خصوصی می‌باشند. اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و … کاملا مخفی نگه داشته می‌شوند و در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

4- شما مسئول هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهید. هر زمان که از استفاده غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا محتوای خریداری‌شده شما مطلع گشتید، باید در سریعترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

5- شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.

6- مدیریت سایت کنترل کاملی بر حساب‌های کاربری موجود در سایت دارد و حق ویرایش و یا حذف آن‌ها را در هر زمان، برای خود محفوظ می‌دارد.

7- استفاده از نام‌های مربوط به موارد سیاسی، موارد خلاف عرف، موارد خلاف شرع، موارد توهین آمیز، موارد تبلیغاتی، موارد تحریک آمیز و … ، به کلی ممنوع می‌باشد و حساب کاربری مربوطه به محض مشاهده، حذف می‌شود.

8- در صورتی که کاربر بیش از مدت 6 ماه به حساب کاربری خود مراجعه ننماید مديریت سایت می تواند نسبت به حذف حساب کاربری فرد اقدام نماید. همچنین کاربر میتواند پس از عضويت در صورت عدم تمایل به ادامه همکاری و فعالیت در سامانه آموزشی نسبت لغو عضويت خود اقدام نماید.

9- مؤسسه خود را نسبت به انتخاب و اختیار درگاه بانکی مطمئن متعهد می داند اما نسبت به مشکلات درگاه بانکی (که خارج از کنترل ماست) پاسخگو نخواهد بود.

10- اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود، و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود،ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد.

11- اگر در طی فرآیند خرید با مشکلاتی روبرو شدید، مؤسسه تا حصول نتیجه به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

12- محصولات این سایت دارای ضمانت بازگشت وجه درصورت عدم رضایت مشتری می باشد. اگر از دوره‌ای ناراضی باشید و در طی مدت یک هفته از تاریخ پرداخت برای دسترسی به آن دوره، برای عودت وجه پرداختی برای آن دوره درخواست دهید ، تمامی وجه پرداختی شما برای آن دوره را به کیف پول شما عودت داده خواهد شد‌.

13- شرایط درخواست عودت وجه از این قرار است:
– عدم دریافت فایل PDF دوره ها
– پس از درخواست عودت وجه، اقدام به تماشا یا دانلود دوره نکرده باشید.
– دلیل شما برای درخواست عودت وجه، موجه باشد (مثلا مغایرت طول دوره یا محتوای آن با چیزی که پیش از خرید اعلام شده). تشخیص موجه بودن دلیل درخواست شما تنها با مدیریت آموزشی مؤسسه نورالمجتبی است.

14- پس از دریافت درخواست شما برای عودت وجه، حداکثر طی ۷۲ ساعت کاری (۳ روز کاری) با شما از طریق ایمیل یا تلفن برای بررسی علت درخواست تماس گرفته می‌شود. در صورتی که درخواست شما مورد تایید قرار بگیرد، طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری درخواست شما توسط تیم فنی نورالمجتبی -علیه السلام- بررسی شده و مجوز شما برای استفاده از آن محتوا لغو می‌شود و محتوای خریداری‌شده که وجه آن عودت داده خواهد شد، از حساب شما حذف می‌گردد.

15- نورالمجتبی وجه برگشتی را ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری تنها به حساب کیف پول شما در سامانه نورالمجتبی-علیه السلام-برخواهد گرداند و نه به حساب بانکی شما.

16- برای درخواست عودت وجه، می توانید از طریق بخش تماس با ما اقدام کنید.

17- پس از تکمیل مراحل ثبت نام، شما موافقت می‌‏کنید که مؤسسه نورالمجتبی -علیه السلام- از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.

18- جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا اطلاعیه ، امکان دارد این سایت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند می بایست این موضوع را کتبا به مدیریت سایت اطلاع دهند.

حقوق مالکیت

1- توجه داشته باشید فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک و جرایم رایانه ای کشور و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

2- ما موظفیم از حقوق مالکیت معنوی خود دفاع کنیم تا بتوانیم همچنان این بستر و محتواهای فوق‌العاده آن را برای شما فراهم کنیم. این حقوق شامل حقوق مؤلف نیز می‌شود. ، شما با رعایت حقوق مالکیت معنوی، به رشد و توسعه محتوای آموزشی این مجموعه کمک می‌کنید.

3- شما با پذیرش این توافق نامه می‌پذیرید هیچ محتوایی را باز نشر نمی‌دهید ، کپی نمی‌کنید ، تغییر نمی‌دهید ، انتقال نمی‌دهید ، واگذار نمی‌کنید در قالب دیگری قرار نمی‌دهید .

4- اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده در این وب سایت مختص اعضا مؤسسه نورالمجتبی -علیه السلام- می باشد و همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار این مؤسسه است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی با هماهنگی مدیریت سایت برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.

5- هر گونه استفاده از “page-scrape”، “robot”، ”spider” يا ساير ابزارهای اتوماتيك، الگوریتم، برنامه يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي، مالكيت، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع بوده و عواقب قانونی خواهد داشت.

مرسولات پستی

در راستای رضایتمندی شما گرامیان برخی از مشکلاتی که ممکن است در طول فرآیند خرید برای شما پیش بیاد را در فهرست زیر بیان نموده و توضیحاتی در خصوص فرآیند خدمت رسانی خود به شما عزیزان را ارائه خواهیم داد.

1- اگر از مجموعه نورالمجتبی -علیه السلام- محصولی را به صورت فیزیکی سفارش خریداری نموده اید سعی می شود پست این محصول در کمتر از ۷۲ ساعت باشد اما گاهی زمان ارسال محصولات به عواملی مانند کندی و مشکلات پست طول می کشد که پیش از آن از شما پوزش می طلبیم.

2- هزینه پستی جداگانه به هزینه محصول افزوده می شود

در صورت بروز مشکل در مراحل خرید و دریافت محصول می توانید به صفحه ارتباط با ما بروید و با ما تماس حاصل فرمائید .

با آرزوی موفقیت شما عزیزان امیدواریم که بتوانیم رضایتمندی شما عزیزان را در تمام مراحل استفاده از این سامانه آموزشی فراهم کنیم .