40 جلسه، ۹۶۰ دقیقه

تمارین تعاملی

پشتیبانی آنلاین

ارائه گواهینامه

راز ورود نور خداوند به دل‌ها

راز ورود نور خداوند به دل‌ها از شناخت صفات منفی و ناپسند ما آغاز می‌شود. غرور، حسد، خشم و حرص این صفات بد مانند پرده‌هایی هستند که ما را از دریافت نور الهی محروم می‌کنند. پاکسازی دل از این پرده‌ها با اعتراف به ضعف‌ها و دعا آغاز می‌شود. اما این تنها قدم نیست. جایگزین کردن صفات بد با صفات خوب، یک مسیر آگاهانه و لذت بخش است. صفات بد و ناپسند، حجابی برای روح ماست. صفات ناپسند بدتر از حجاب، آن جنبهٔ ملکوتی و انسانیت ما را مریض می‌کند و بالاخره صفات بد روح ما را می‌کشد و قرآن می‌فرماید:« پست‌تر از هر درّنده‌ای آن کسی است که روح او مرده باشد.» جایگزین کردن ویژگی‌های مثبت و خوب به جای ویژگی‌های منفی و بد، یک فرآیند اساسی و مهم است. این مسیر، به ما این امکان را می‌دهد که به حقیقت الهی برسیم و در دل خود نور ایمان را تجربه کنیم.

سوره فصلت، آيه ۳۴ و ۳۵

وَ لا تَسْتَوِى الْحَسَنَةُ وَ لاَ السَّيِّئَةُ ادْفَعْ بِالَّتى، هِىَ أَحْسَنُ فَإِذَا الَّذى بَيْنَكَ وَ بَيْنَهُ عَداوَةٌ كَأَ نَّهُ وَلىٌّ حَميمٌ وَ ما يُلَقّاها إِلاَّ الَّذينَ صَبَروا و ما يُلَقّاها إِلاّ ذو حَظٍّ عَظيمٍ

هرگز خوبى و بدى يكسان نيست، بدى را با خوبى دفع كن تا دشمنان سرسخت هم چون دوستان گرم و صميمى شوند. امّا جز كسانى كه داراى صبر و استقامتند به اين مقام نمى رسند، و جز كسانى كه بهره عظيمى (از ايمان و تقوا) دارند به آن نايل نمى گردند.
ترسیم یک تصویر جدید از زندگی با پاکسازی صفات بد

ترسیم یک تصویر جدید از زندگی با پاکسازی صفات بد

آیا آماده‌اید تا یک سفر ارزشمند و جذاب در زندگی خود آغاز کنید؟
این سفر به شما فرصتی منحصر به فرد برای رها کردن پوسته‌های سنگین صفات بد می‌دهد و از شما می‌خواهد تا با شناخت و پاکسازی از حجاب‌هایی که قلب شما را از دریافت نور الهی محروم می‌کنند، به نتایج شگفت‌انگیزی برسید.
در این سفر فرصت دارید با جایگزینی صفات ناپسند با نیکوکاری، ایمان و احسان، به یک شخص دارای اراده قوی و دلی پاک و نورانی تبدیل شوید. این تغییرات، ارتباط شما را با پروردگار عالم تقویت کرده و شما را به یک بنده خوب خدا تبدیل خواهد کرد.
نتیجه این مسیر، یک قلب پاک و پر از عشق و نور الهی خواهد بود. احساس آرامش و امید به زندگی شما باز خواهد گشت. شما با پاکسازی صفات بد، دنیایی پر از زیبایی و ارزش و نور الهی خواهید ساخت. این دوره به شما کمک می‌کند که از روزهای تاریک خود خارج شده و در عمق نور و معنویت شکوفا شوید.
در این دوره چه مهارت هایی را می آموزیم؟

در این دوره چه مهارت هایی را می آموزیم؟

آیا دنیای اطرافتان گاهی شما را در میان افکار و احساسات منفی گمراه می‌کند؟ آیا می‌خواهید یک تغییر عمیق و مثبت در زندگی‌تان را تجربه کنید؟ دوره چهل روز تزکیه نفس با هدف پاکسازی قلب و روح شما ایجاد شده است. در این دوره‌ی شگفت انگیز، با استفاده از ویدیوهای آموزشی، تمارین و جلسات آنلاین، به بررسی ۱۷ صفت منفی و ناپسند می‌پردازیم و سپس با تلاش و عمل، آن‌ها را به ۱۷ صفت مثبت و پسندیده تبدیل می‌کنیم.

در هر جلسه از این دوره ۴مرحله زیر را طی میکنیم:در دوره ۴۰روز تزکیه نفس، شما فرصت خواهید داشت تا خودتان را به یک نسخه بهتر و بهتر از خودتان تبدیل کنید. این سفر به ترتیب، شما را به یک زندگی پر از آرامش، نورانی و ارزشمند هدایت می‌کند. فراموش نکنید، تغییر چهل روزه، فرصتی استثنایی است. شروع کنید و زندگی معنوی و عاقبت به خیری خود را آغاز کنید.

،،

نظرات کاربران درباره دوره

چرا باید در این دوره شرکت کنیم؟

چرا باید در این دوره شرکت کنیم؟

این دوره در راستای مجموعه دوره های 'دانشگاه بندگی' از سامانه ایمانور می‌باشد که تاکنون بیش از 13هزار نفر در این دوره ها شرکت نموده اند و بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده، بیش از ۹۰ درصد شرکت‌کنندگان از این دوره ها رضایت کامل داشته‌اند. پس از گذراندن این دوره ها، آنها توانسته‌اند:

شما نیز به جمع افراد موفق در بندگی خدا بپیوندید!

برخی از سرفصل های دوره

 1. ضرورت تزکیۀ نفس
 2. دو بعدی بودن انسان (ترکیب صفات منفی و مثبت)
 3. دین الهی تنها راه تزکیه
 4. مراحل هدایت الهی
 5. شاکله وجودی انسان (تفکر - احساس - عمل)
 6. حسد
 7. خیرخواهی
 8. حقد و کینه
 9. محبت و بخشش
 10. حب و حرص به دنیا
 11. زهد و قناعت
 12. غرور
 13. خشوع و افتادگی
 14. و ...

روش آموزش دوره چگونه است؟

هر جلسه دوره 40 روز تزکیه نفس شامل ۳ بخش می باشد

۱. چالش و طرح‌بحث

هر جلسه با یک چالش شروع می‌شود و بر روی یک آیه محوری تمرکز دارد.

۲. اصلاح فکر

در این بخش سعی می شود افکار صحیح که از قرآن و روایات استخراج شده به مخاطب ارائه شود که فکر خود را در مورد آن صفت اصلاح کند.

۳. کنترل‌احساس

پس از اصلاح فکر گام بعدی هاهنگ کردن احساس قلبی با فکر اصلاح شده هست تا حس ما نیز نسبت به آن موضوع بهینه شود.

۴. جدیت‌ در‌عمل

اصلی ترین مرحله در هر تغییر هر انسانی، عمل و رفتار است و اگر فکر و احساس ما باهم هماهنگ و همراستا شوند در عمل و رفتار ما ما تاثیر گذار خواهند بود. در این بخش استاد میرباقری به راهکارها و اعمالی اشاره می‌کنند تا پاکسازی صفات منفی و جایگزینی صفات مثبت در قلب ما به صورت درست انجام شود.

۵. پشتیبانی‌آموزشی

در این دوره هر فرد یک پشتیبان آموزشی اختصاصی دارد. این پشتیبان با شما هم مسیر است و راهنما و پشتیبان شما خواهد بود تا این مسیر را با موفقیت طی کنید.

۶. جلسات آنلاین پرسش و پاسخ با استاد

در طول دوره جلسه آنلاین با حضور استاد برگزار می‌شود. در این جلسات دانش پژوهان می‌توانند سوالات خود را به صورت مستقیم با استاد میرباقری مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۷. جدول محاسبه‌و‌ارزیابی

در این دوره یک جدول محاسبه و ارزیابی ارائه می‌شود و دانش پژوه با تکمیل این جدول در طول دوره می‌تواند پیشرفت خود را ارزیابی کرده و نتیجه آن را مشاهده کند.

در این دوره یاد می‌گیریم که خودسازی و تزکیه نفس نیاز به ریاضت‌های سخت ندارد و ما می‌توانیم اراده کنیم و به راحتی قلبمان را مملو از نور خدا کنیم.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دکتر سید محسن میرباقری

استاد دوره

دکتر سید محسن میرباقری

دارنده دکتری علوم قرآن و حدیث
موسس و مدیر مسئول موسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالمجتبی علیه‌السلام
عضو رسمی هیئت علمی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
استاد مدعو دانشگاه‌های معتبر ایران
نویسنده چندین جلد کتاب؛ از جمله: الفبای زیستن، امامت، معاد، جبر و اختیار (سیمای مختار انسان در قرآن کریم)، ظاهر قرآن باطن قرآن، به رنگ محبوب، پیامبر اکرم؟ص؟ شاهد بر اعمال همه انسان‌ها و ...
عضو هیئت تحریریه مجلات سفینه و رشد
تقدیر شده به عنوان محقق برتر در سومین همایش 'تجلیل از پیشکسوتان قرآنی سال ۱۳۸۳'
دریافت تندیس افتخار از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به عنوان پیشکسوت قرآنی در سال ۱۳۸۳
تقدیر شده به عنوان محقق ممتاز قرآنی در نمایشگاه بین المللی قرآن در ماه رمضان سال ۱۳۸۵
دریافت تندیس و لوح تقدیر از ریاست جمهوری
دریافت ده‌ها لوح تقدیر از سازمان صدا و سیما
کارشناس قرآنی و مذهبی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی
آنچه با حضور در این دوره به دست خواهید آورد

آنچه با حضور در این دوره به دست خواهید آورد

تقویم آموزشی دوره

ارتباط پشتیبان آموزشی دوره با شما

از زمان شروع دوره، پشتیبان آموزشی شما را در گروه پشتیبانی آموزشی در ایتا عضو می‌کند و شما از طریق این گروه یا به صورت خصوصی می‌توانید با پشتیبان در ارتباط باشید.

شروع دوره

این دوره به صورت هماهنگ و همزمان برای ثبت نام کنندگان آغاز خواهد شد.

دسترسی به محتوای آموزشی

از آغاز دوره به مدت چهل روز، هر روز یک جلسه از دوره در میزکار شما باز می شود و شما می توانید محتوای دوره را مشاهده کنید و نسبت به انجام تمرینات اقدام کنید نکته مهم: دسترسی شما به محتوای آموزشی بعد از اتمام دوره محدودیت زمانی ندارد.

پرسش و پاسخ با استاد

در طول دوره حداقل چهار جلسه آنلاین به صورت هفتگی با حضور استاد میرباقری برگزار می‌شود. در این جلسات دانش پژوهان می‌توانند سوالات خود را به صورت مستقیم با استاد میرباقری مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند. زمان این جلسات به موقع اطلاع رسانی خواهد شد.

آزمون پایان دوره و صدور گواهینامه

بعد از پایان دوره، گواهینامه دیجیتالی(الکترونیکی)، برای کسانی که محتوای ارائه شده را کامل مشاهده کرده و تمارین را انجام داده و آزمون پایانی شرکت کرده و نمره قبولی(حداقل 60 از 100) کسب کرده باشند، صادر شده و در میزکار قابل دانلود خواهد بود.

نظرات شرکت کنندگان در دوره

فضل الله کاظمی

سلام و عرض خداقوت حقیر با دوره ی 40 روز بندگی با مباحث دکتر میرباقری آشنا شدم و در ادامه دوره ی 40 روز تزکیه نفس توفیق همراهی داشتم . از موثرترین برکات این دوره ها عمل آگاهانه است و اینکه هر احساسی را به فکر و هر فکری را به مرحله عمل نرسانم. توجه آگاهانه به تزکیه نفس جهت ظهور و بروز صفات الهی با تکیه بر پرهیز مستمر از اخلاقیات منفی و سیئات ، خصوصاً محاسبه اعمال روزانه بمنظور کاهش احساسات ،افکار و اعمالی که مرضی رضای خداوند نیست. در کل بسوی آگاهی مستمر و ذکر مداوم و رشد صفات حسنه طی طریق نمودم و خداوند را بر این توفیق بسیار شاکرم. دوره بسیار مفید بود و جلسات زنده پرسش و پاسخ تکمیل کننده بود گردچه اگر دوطرفه بود مفیدتر میشد ، پیگیری های تلفنی پشتیبان عزیز جناب حسینی دلگرم کننده و استمرار بخش تداوم آموزش بود ، از خداوند توفیق عمل و عاقبت بخیری برای همه عزیزان آرزومندم.

خانم جوزانی

کلاسهای استاد واقعا الهام بخش هست مشکلات راهکارهایی که می فرمایید به روح و جانم خیلی آرامش داده، انگار دوباره متولد شدم و یک فرد دیگری هستم، مشکلات آزمایشاتی که در زندگی روبه روم بود انگار استاد همه رو می دونستن و با توضیحات کارهاشون یکی بعد از دیگری زخمهایی که سالها روی کالبد جانم عمیق تر میشد التیام دادن 😭😭😭 ان شاءالله ذخیره آخرتشون باشه و زیر سایه خانم فاطمه زهرا س و یوسف زهرا باشن 🙏🙏🙏🙏 توفیقات روزافزون برای استاد، خواهر گلم خانم ترابی و همه عزیزانی که در این کار بزرگ و جهاد اکبر مارو یاری می کنن از خداوند متعال براشون می خواهم و من الله التوفیق

آقای علی شاهی

واقعا قلبم روشن شد من پارسال توی دفترآرزوهام نوشته بودم خدایا منو کمک کن که تهذیب نفس کنم وخداوند باانگشت اشاره شمارو بهم نشون داد، خداوند چه مقامی به گروهتان داده چه جایگاهی استاد برای خودشون پیش خداوند کسب کردند الهی شکرشکرشکر🤲🤲🤲🙏🙏🙏

کاپیتان محمدی
آبهای نیلگون خلیج فارس

بسم الله الرحمن الرحیم قال امیر المومنین علیه‌السلام :العلم مخزون عند اهله وقد اُمرتم بطلبه من اهله فاطلبوهُ دانش نزد اهلش گرد آمده و شما دستور دارید آن را از اهلش بجویید. خداوند متعال را شاکرم که توفیق آشنایی با این مجموعه ارزشمند (نورالمجتبی)را برای حقیر فراهم آورد تا بتوانم فهم درست در دین را از معارف قرآن و احادیث اهلبیت بیاموزیم.حقیقتا مطالب ارائه شده از استاد گرانقدر دکتر میرباقری بسیار دقیق و مرتبط با هر موضوع در این دوره با تسلط و استادی تمام انتخاب شده که نشان از ژرفای خرد و عقل دینی این استاد ارزشمند را دارد. از دیگر ویژگی این استاد گرانقدر زبان شیرین و شیوا و انتقال درست مفاهیم به مخاطب می باشد که روح و جان را صفا داده و ایمان را در قلب تثبیت میکند.بنده حقیر به نوبه خود از تمام عزیزان در این مجموعه ارزشمند و استاد دکتر میرباقری کمال تشکر را دارم و عاقبت بخیری را از خداوند منان برای شما عزیزان گرامی خواستدارم.سلام گرم ما را خدمت دوستان بخصوص جناب استاد عزیز ابلاغ بفرمایید. والعاقبه للمتقین

کاربر ایمانور

یونس صالحی

حقیقتش
دوره عالی بود
استاد هم اهل علمه هم اهل عمل واقعا ایشان به تمام معنا استاد اخلاقن و تواضعشون نسبت به دانش پژوهان و ادب و خشوعشون نسبت به خداوند الگوی خوبی برای زندگی ماست جناب آقای حسینی هم واقعا برای دوره وقت گذاشته و با ادب و متانت جوابگوی اعضای گروهه کلا از استاد و پشتیبان رضایت کامل دارم و امیدوارم که خداوند در همه لحظات زندگی یار و یاورشون باشه

آقای شریفی

این دوره تا کنون برای من بسیار عالی بوده به طوریکه من محاسبه رو به شب موکول نمی کنم و اون رو لحظه به لحظه انجام میدم و برای من شیرین تر و کاربردی تر هست و خدا رو شاکرم بابت شرکت در این دوره 🌸 و سپاسگزارم از استاد و همه ی عوامل🙏🌸

خانم اسکندری

سلام و ادب من وااااقعا به این دوره نیاز داشتم و زمانیکه به من معرفی کردن سامانه ایمانور و دوره هاش رو، واقعا لطف و نگاه خدا رو احساس کردم..😊🥺 چون در این‌دوران غربال های آخرالزمان و شک و تردیدایی که القا میشه شدیدا نیاز داشتم به تذکر و تلنگر.... صحبت های استاد با اون لحن آروم و آرامش بخش و استناد به آیات و روایات خییییلی گره ها رو تو ذهن باز میکنه و خیلی راه رو روشن میکنه... ان‌شاءالله خدا توفیق بده بتونم استفاده کنم و ذره ای درخودم تغییر مثبت ایجاد کنم .... ممنون از استاد بزرگوار و درس ها و راهنمایی های ارزشمندشون و پیگیری های دلسوزانه خانم ترابی عزیز و زحمات تیم پشتیبانی ایمانور..🌺🌿 ان‌شاءالله خدا عاقبت هممون رو ختم بخیر و ختم به شهادت قرار بده🤲

خانم کشاورزی

با سلام خدمت خواهر عزیزم خانم ترابی و همه عزیزان هم گروه 🌹 تشکر از زحمات شما و استاد بزرگوار و همه دست اندر کاران دوره ان شاءالله جز یاران امام زمان علیه‌السلام باشید خیر دنیا و آخرت نصیبتان شود 🤲🤲 دوره عالی عالی بود تا قبل از دوره نه انسان خوبی برای بندگان خدا بودم نه بنده خوبی برای خداوند 😭 خداوند توفیق دهد بتونم بقیه عمرم رو درست زندگی کنم و بنده خوبی برای خداوند باشم 🤲🤲

کاربر ایمانور

سلام خدمت شما و استاد گرامی واقعا از اینکه خداوند شما عزیزان رادر مسیر تعالی ما قرار داده سجده شکر به جا می آورم واز صمیم قلب از شما تشکر می کنم وبرای شما آرزوی سلامتی و خیر روز افزون دارم .من چند سالی هست که روی خودم کار می کنم ولی هیچ وقت این مسائل استاد وکه می گن این قدر درک نکرده بودم واین جدول محاسبه هم خیلی خوبه انشاءالله خداوند هر چه خیر دنیای آخرت است به‌شماعطا کنه.التماس دعا

خانم حاجتی

با سلام خدمت خواهر بزرگوار سرکار خانم ترابی و استاد بزرگوار جناب دکتر میرباقری. خدا رو شاکرم که توفیق حاصل شد در این دوره شرکت کنم از نگاه بنده حقیر دوره ارزشمندی هست و دعا میکنم خداوند به همه ما توفیق ادامه این مسیر رو بدهند. مطالبی که در این دوره مطرح شده باعث شده که بهتر به عملکرد خود توجه داشته باشیم صفات پنهان رو بهتر بشناسیم. مخصوصا ارزشیابی شبانه ایده بسیار جالبی هست شاید در حالت عادی خودمون موفق به این کار نمیشدیم به لطف الهی در این دوره توفیق حاصل شد. اینکار انجام بشه. پیگیری سرکار خانم ترابی عزیز و وقتی که میذارن و حتی تماس تلفنی برقرار میکنن جای تقدیر و تشکر داره🙏🙏🌹🌹 نقاط مثبتی دیگری که حتی برای افرادی که اطلاعات دینی خوبی هم دارند این هست که ضمیر ناخودآگاه ما رو بیدار میکنه و از اینکه متاسفانه دچار روزمرگی شدیم تلنگر خوبی بود. به فرمایش حضرت امام خمینی همه ما هفتگی به موعظه نیاز داریم پس از هر جانب به این دوره که بنگریم سرشار از خیر و برکت هست ان شاءالله🙏🙏🙏 دعا میکنم خداوند قلب امام زمان عج رو از استاد بزرگوار ، سرکار خانم ترابی عزیز و بقیه عوامل این برنامه خودسازی راضی و خشنود سازد الهی آمین🙏🙏🙏🌹🌹🌹

کاربر ایمانور
مهندس مکانیک طراحی جامدات از اهواز

سید علی

توی دوره ای زندگی می کنیم که متاسفانه اکثر خانواده ها گرفتار غفلت شدن و از معارف دین فراری اند، کار موسسه نورالمجتبی علیه‌السلام فوق العاده ارزشمند و قابل تقدیره ... در مورد دوره چهل روزه تزکیه نفس بگم که واقعا دست مریزاد ! ما کلی استفاده کردیم و لذت بردیم ان شاءالله عامل باشیم به آنچه در این دوره آموختیم و تمرین کردیم .. تشکر ویژه از شما جناب حسینی ، دعاگوی شما و تمام همکاران محترم تون هستیم . همه دروس عالی ارائه شد مخصوصا حسد ، غصب ، غفلت و ... از خدا برای استاد عزیز سلامتی و طول عمر با عزت مسئلت داریم .

آقای امیر حسین

خانم اسماعیلی

من 2 جلسه از دوره تزکیه رو گذروندم، راستش اولش فکر نمیکردم ایییینقد دسته بندی شده و سطح بالا باشه، چقققققدر خوبه من خیلی راضی ام از استاد از نوع آموزش از پرسش بعد ویدیوها از چکیده مطالب جلسه و.... خلاصه از خدا میخوام اجر بی حساب ب تک تک کسانی ک زحمت کشیدن بده

علی فلاحی

دوره تزکیه نفس برای بنده یک دوره بسیار پر ارزشی در جهت تذکر یادآوری پاکسازی روح وجان ما از آلودگی های گناه بود. هرچند از بعضی از این مطالب آگاه بودم، ولی این دوره باعث ساماندهی اطلاعاتم وکاربردی شدن اونها شد. لطفا سلام و ارادت من رو به همه دست اندر کاران یه دوره بخصوص جناب استاد میرباقری برسانید واز قول بنده بفرمایید خالصانه دعاگوی تان هستم.

دکتر محسن قادری

خانم سلامیان

با سلام و خدا قوت خدمت شما وهمه عزیزان وبا تشکر فراوان بخاطر زحماتتون اجرتون با حضرت زینب سلام الله علیها یادآوری پیامک شبانه برای من بسیار عالی بود با وجود مشغله زیاد یادآوری خیلی خوبی بود در مورد برگه محاسبه وادار میشدم که روی صفاتم تمرکز بیشتری داشته باشم وقتی صفتی دوبار یا چند بار تکرار میشد تمرکز من روی اون صفت میرفت و خودبخود این حالت در من کم میشد انگار متوجه بد بودن آن میشدم همچنین خلاصه درس را که شما زحمت میکشیدید می‌میگذاشتید بسیار عالی بود من زمانی که نمی‌نمیرسیدم به کلاس اونها را میخوندم 🙏🙏

کاربر ایمانور

سلام به همگی عزیزان ان شاءالله همگی منتظران واقعی امام زمان باشیم خدا رو هزاران بار شکر که در این مسیر گام برداشتیم دروس دوره واقعا عالی بود با شنیدن مطالب هر درس کندوکاوی در درون خودم انجام میدادم متوجه نقصها و عیبهای درونی خودم میشدم در طول روز به خودم تذکر میدادم و بعضی جاها واقعا موفق میشدم و بر نفس خودم غلبه میکردم گاهی اوقات هم شکست میخوردم ولی سعی در جبران میکردم . این دوره باعث شد صبوری بیشتری کسب کنم بعد هر ماجرایی فکر کنم و بعد تصمیم بگیرم و ان شاءالله که بتوانم بیشتر از قبل مراقبت انجام بدهم . صدای پیامهای یاداوری را تا میشنیدم طول روز رو مرور میکردم که چه گذشت و چه شد چه جاهایی موفق و چه جاهایی اشتباه و هنگام خواب هم به خودم عیبها رو تذکر میدادم و به خدا پناه میبردم که توکل میکردم که خودش کمکم کند . خدا خیر دنیا و آخرت رو نصیب تمامی بزرگوارانی که در این مسیر گام برمیدارند کند .

محمدرضا جدیدی

اولین بار بود که در یکی از دوره‌های ایمانور شرکت می‌کردم.
۱. کیفیت فایل‌ها از نظر ضبط و واضح بودن صدا و تصویر. عالی بود.
۲. فرمت کلاس‌ها از نظر صحبت سخنران، نمایش نکات کلیدی و محورها روی صفحه، پرسش‌های میان سخنرانی. عالی بود.
۳. محتوای مطالب، خوب بود.
۴. دسته بندی به نکات مشخص و احصای موارد لازم برای تزکیه. عالی بود.
۵. این‌که‌ هر قسمت به چهار بخش تقسیم شده بود (توضیحات کلی، اصلاح فکر، احساس و قلب، جدیت در عمل) بسیار کاربردی و عالی بود.
۶.‌سخنرانی سخنران محترم گاهی یکنواخت می‌شد.
۷. پرسش‌های بعد از هر بخش لازم بود ولی خیلی آسان بود.
۸.‌پیگیری پشتیبان محترم خیلی عالی بود.
در کل تجربه بسیار عالی و دلنشینی بود و بسیار راضی هستم. سپاس فراوان از زحمات و پیگیری‌های شما

کاربر ایمانور

خانم رجبی

بنده به طور کلی تجربیاتمو هم ار دوره تزکیه نفس و هم تمرین بندگی خدمتتون عرض میکنم خدارو بسیار شاکرم که با این دوره ها آشناشدم بی تعارف بگم واقعا یه آدم دیگه شدم حتی دخترم میگه مامان چی شده چقدر آرام و صبور شدی من صفات بد مثل خشم حسد غیبت و سوظن زیاد داشتم به لطف خدا و امام زمان وگروه توانمند ایمانور تونستم در مسیر بندگی قرار بگیرم از خداوند ثابت قدمی رو در این مسیر خطیر خواهانم دوستان بیایید برای موفقیت همدیگه در این جهاد اکبر دعا کنیم

ضمانت بازگشت وجه

موسسه نورالمجتبی؟ع؟ خود را موظف می‌داند که رضایت شما از دروس و دوره‌ها را ضمانت کند. بنابراین شما از زمان شروع دوره، ۳۰ روز فرصت دارید چنانچه احساس کردید مطالب برای شما مفید نیستند، از ادامه دوره انصراف دهید و کل مبلغ خود را پس بگیرید. بنابراین چیزی را از دست نخواهید داد. ما این ضمانت را بر عهده خود می‌دانیم؛ چرا که هزینه‌ای که شما پرداخت می‌کنید، صرف تولید محتوای آموزشی اسلامی می‌شود و معتقدیم دریافت هزینه در صورت نارضایتی شما، لطف و برکت آن را از بین خواهد برد.

چرا درس های موسسه رایگان ارائه نمی شود؟